“წონასთან დაკავშირებით არანაირი პრობლემა არ მაქვს, ბუნებრივად ასეთი ვარ და ჩემი თავი ასეთი მომწონს” – გვანცა დარასელია
გვანცა დარასელია სოციალურ ქსელშიც აქტიურობით გამოირჩევა და გამომწერებს სასარგებლო რჩევებს ხშირად უზიარებს. ამჯერად გვანცა “ინსტაგრამზე” გამომწერების კითხვებს პასუხობს. გამომწერებისთვის თვალშისაცემია მისი წონა და ხშირად სწორედ ამ თემაზე ეკითხებიან.
გვანცა დარასელია 1989 წელს დაიბადა. 2008 წელს წარადგინა საქართველო „მის სამყაროზე”. 2008 წლიდანვე მუშაობდა ერთ-ერთ ტელეარხზე წამყვანად. ცოტა ხნის წინ კი, 15-წლიანი მუშაობის შემდეგ, ეს არხი დატოვა და განაცხადა, რომ დასვენება და ახალი გამოწვევები სჭირდებოდა. ეკრანიდან გაუჩინარების ოთხთვიანი პაუზის შემდეგ გვანცა ,,პირველ არხზე” გამოჩნდა მუსიკალური შოუ “ვოისის” წამყვანად. ამ ნაბიჯებით წერტილი დაუსვა კარიერულ სტაბილურობას და პერიოდული ცვლილებების რეჟიმში გადავიდა. როგორც “სარკესთან” თავად ამბობს, მუდმივად სიახლეების მოლოდინში იქნება და ეს ძალიან მოსწონს.