მთავარიბლოგიტრენდული მაკიაჟი-„ოსკარი2024“-ის დაჯილდოებიდან
ტრენდული მაკიაჟი-„ოსკარი2024“-ის დაჯილდოებიდან
ლოს-ანჯელესში გაიმართა წლის მთავარი კინომოვლენა – ოსკარის 96-ე დაჯილდოების ცერემონია, რომლის დროსაც კინოინდუსტრიის საუკეთესოებს სასურველი ქანდაკებები გადაეცათ.
ტრენდული მაკიაჟი-„ოსკარი2024“-ის დაჯილდოებიდან | შენი სილამაზე
ზოგიერთი ვარსკვლავი ამ წელს უპირატესობას ანიჭებდა კლასიკურ სილამაზის ლუქს, მაგალითად, ევა ლონგორია, რომელმაც აირჩია სანახაობრივი smoky eyes და ჯენიფერ ლოურენსი, რომელმაცუპირატესობა მიანიჭა რეტროგლამურ იერს.
თუმცა, მსახიობების ტუჩებზე წითელი პომადა თითქმის არ მინახავს. სამაგიეროდ, სურათებშიაქცენტები იქმნებოდა წამწამებზე აქცენტის წყალობი,, მაგალითად არიანა გრანდე, რომელმაცმზერას ექსპრესიულობა შემატა. ნაზი ისრებითა და კარამელისფერი ტუჩებით გამოირჩეოდა მარგორობი.
ძალიან სასიხარულოა, რომ ბუნებრიობისა და უნაკლო კანის ტენდენციას წელს ამკვიდრებენ არამარტო მოდის ბრენდები პარიზის მაღალი მოდის კვირეულიდან, არამედ ჰოლივუდისვარსკვლავებიც. შარლიზ ტერონი, ლეა ლუისი, თუნდაც ბილი ეილიში და მრავალი სხვაუპირატესობას ანიჭებდნენ nude მაკიაჟს, რომელშიც პრიალა ტუჩი, ლოყებზე ჰაილაითერი, ანატმისფერი რუჟი უზრუნველყოფდა შესაბამის განწყობას.
ანია ტეილორ-ჯოიმ ვიზაჟისტის ჯორჯ ეიზდელის დახმარებით და Dior Beauty-ის პროდუქტებითშექმნა ულტრა რომანტიკული და ქალური ლუქი. მბზინავი აქცენტია Dior Addict Lip Glow Oil ტონით012 Rosewood.