„მეგობრებო, 3 დღეა, რაც სამედიცინო დაწესებულებების აკრედიტაციის პროცესი დავიწყეთ და პირველი შედეგი უკვე გვაქვს:
შპს „ულტრამედმა” შემოიტანა განაცხადი, რომ მიიღოს “საქართველოს აკრედიტაციის” აკრედიტაცია;
გარდა ამისა, დეტალების დასაზუსტებლად რამოდენიმე დაწესებულებამ უკვე მომმართა;
ეს ჩვენი საერთო გამარჯვებაა!!
მადლობა შპს „ულტრამედს“ პირველი ნაბიჯის გადადგმისთვის“,- წერს გაეროს გენერალური მდივნის მრჩეველი ჯანდაცვის საკითხებში, პროფესორი გიორგი ფხაკაძე.
ულტრამედი სამედიცინო ცენტრი
„ვიწყებთ საავადმყოფოების ხარისხის კონტროლს! “
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%94%E1%83%A1-%E1%83%98%E1%83%A5%E1%83%9C%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%90-%E1%83%AF%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%93%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%95%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%AE%E1%83%90%E1%83%9A%E1%83%AE%E1%83%9D-%E1%83%A0%E1%83%94%E1%83%A4%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%9B%E1%83%90-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%97%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%A8%E1%83%98%E1%83%AA-%E1%83%92%E1%83%95%E1%83%A5%E1%83%9D%E1%83%9C%E1%83%93%E1%83%94%E1%83%A1-%E1%83%98%E1%83%A1%E1%83%94%E1%83%97%E1%83%98%E1%83%95%E1%83%94-%E1%83%AF%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%93%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%95%E1%83%98%E1%83%A1-%E1%83%A1%E1%83%98%E1%83%A1%E1%83%A2%E1%83%94%E1%83%9B%E1%83%90-%E1%83%A0%E1%83%9D%E1%83%92%E1%83%9D%E1%83%A0%E1%83%98%E1%83%AA-1
READ  რომელია სეზონის მთავარი ფერი
ყველაზე ტრენდულ შოკოლადში ჯანმრთელობისთვის საშიში შემადგენლობები აღმოაჩინეს – რა ნივთიერებებს მიაკვლიეს „დუბაის შოკოლადში“