Zoom-ის ბმულის მისაღებად გამოაგზავნეთ info@accreditation.ge თქვენი სამედიცინო დაწესებულების დასახელება.“
საზოგადოებრივი ჯანდაცვის ექსპერტი, ორგანიზაციის – “აკრედიტაცია საზღვრების გარეშე” ხელმძღვანელი გიორგი ფხაკაძე აცხადებს, რომ აკრედიტაცია კანადის იფიციალური წარმომადგენლობა გაიხსნა საქართველიში.
ლინკი: https://www.accreditation.ge/post/%E1%83%90%E1%83%99%E1%83%A0%E1%83%94%E1%83%93%E1%83%98%E1%83%A2%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%98%E1%83%90-%E1%83%99%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%90%E1%83%93%E1%83%90-%E1%83%AC%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%9B%E1%83%9D%E1%83%9B%E1%83%90%E1%83%93%E1%83%92%E1%83%94%E1%83%9C%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%91%E1%83%90-%E1%83%A1%E1%83%90%E1%83%A5%E1%83%90%E1%83%A0%E1%83%97%E1%83%95%E1%83%94%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%A8%E1%83%98-%E1%83%90%E1%83%99%E1%83%A0%E1%83%94%E1%83%93%E1%83%98%E1%83%A2%E1%83%90%E1%83%AA%E1%83%98%E1%83%90-%E1%83%99%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%90%E1%83%93%E1%83%90%E1%83%A1-%E1%83%92%E1%83%90%E1%83%90%E1%83%A9%E1%83%9C%E1%83%98%E1%83%90-60-%E1%83%AC%E1%83%9A%E1%83%98%E1%83%90%E1%83%9C%E1%83%98-%E1%83%92%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%9D%E1%83%AA%E1%83%93%E1%83%98%E1%83%9A%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%90