მთავარიბლოგისად დავდგათ ნაძვის ხე - მომავალი წელი წარმატებისა და იღბალის მომტანი რომ...
სად დავდგათ ნაძვის ხე – მომავალი წელი წარმატებისა და იღბალის მომტანი რომ იყოს
ახალი წლის მთავარი ატრიბუტი, ყველასათვის საყვარელი, ათასგვარ სათამაშოთი თუ ტკბილეულით მორთულ-მოკაზმული ნაძვის ხე გახლავთ.
ნაძვის ხე მნიშვნელობა არა აქვს ცოცხალი იქნება თუ ხელოვნური. მაგრამ დაფიქრებულხართ ოდესმე იმაზე, თუ სად უნდა დაიდგას ახალი წლის დედოფალი და საერთოდ, აქვს თუ არა რაიმე მნიშვნელობა მისი დადგმის ადგილს?
არადა, როგორც აღმოჩნდა, ამას გადამწყვეტი მნიშვნელობა აქვს და ნაძვის ხის დადგმის ადგილს განსაკურებულ ყურადღება ექცევა.
სწორ ადგილზე და სწორად დადგმული ნაძვის ხე არა მხოლოდ საშობაო მხიარულებას გაჩუქებთ, არამედ მიმავალ წელს თქვენს ცხოვრებაში წარმატების მომტანიც იქნება.
სასურველია ნაძვის ხე დადგათ ოთახის აღმოსავლეთით, ამგვარად ყოველგვარ დადებით ემოციასა და წარმატებას მოიზიდავთ,
მორთეთ ნაძვის ხე სხვადასხვაგვარი სათამაშოთი, ტკბილეულით. ხოლო თუ სახლში უკვე არიან ბავშვები, აუცილებლად გააკეთეთ მათთან ერთად უბრალო ხელნაკეთი სათამაშოები, მაგალითად გირჩებისგან ან ფერადი ქაღალდიდან და ბავშვებს თავად დააკიდებინეთ.
ხშირად სახლის ინტერიერი არ გვაძლევს იმის საშუალებას, რომ ნაძვის ხე საჭირო მიმართულებით დავდგათ. ამ შემთხვევაში, აიღეთ რამდენიმე ტოტი, გააკეთეთ მათგან საახალწლო თაიგული ან გვირგვინი, მორთეთ შესაბამისად და დაკიდეთ ან ლარნაკში ჩადეთ საჭირო ადგილზე. ეფექტი ამ შემთხვევაშიც იქნება.